O R I G I N Á L N Í    T R I K A
 
 

Katalog internetových obchodů
Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com
Přehledný katalog internetových obchodů
Katalog internetových obchodů
E-shopy - hodnocení obchodů
internetové obchody, elektro, bílé zboží, parfémy U Pavouka - internetový obchod s malovaným hedvábím Pardubické Obchody Hradecké Obchody nekuracke restaurace www.alpsport.cz
Vybavení pro camping, horolezectví, VHT, turistiku a skialpinismus. Trička s potiskem
Nabízí široký sortiment triček a mikin s potisky, obsahující různou tématiku.

Naše ikonky:
ikona83x31.gif


TOPlist
Chcete být opravdu originální? Vítejte v našem obchůdku!
Batikujeme, odbarvujeme, dobarvujeme, kreslíme, dokreslujeme, voskujeme, leptáme do kovu a neustále vymyšlíme nové barevné kombinace a vzory.
O R I G I N Á L N Í    T R I K A
Internetový obchod

Jak nakupovat

Výběr zboží
K prohlídce obchodu není nutná registrace předem. Chcete-li si zboží prohlédnout a případně koupit, vyberte si v levém menu oddělení, které vás zajímá. Po kliknutí myší na příslušný odkaz, se zobrazí kompletní nabídka v pravé části, včetně popisu, ceny a vyobrazení s možností zvětšených náhledů.
Vkládání do koše
Máte-li zájem zboží si objednat do políčka Kolik napište množství objednaných kusů. Nezapomeňte zvolit požadovanou velikost a barvu. V případě, že tak neučiníte systém Vás nepustí dál. Kliknutím na tlačítko Vložit do koše, uložíte zboží do koše. Nyní můžete pokračovat v dalším nákupu nebo nebo přejít k platbě v oddělení koš.
Koš
V průběhu nakupování máte možnost, kdykoli se podívat co máte v koši kliknutím na odkaz Koš. V koši vidíte objednané zboží, uspořádané v přehledné tabulce, včetně výsledné ceny. Jednotlivé položky je možné editovat nebo zrušit příslušným tlačítkem. Je možné zrušit celý obsah koše najednou. Z nákupního koše se můžete kdykoli vrátit zpět k nakupování.
Objednání zboží
Zboží objednáte kliknutím na tlačítko Objednat v sekci Koš. Po kliknutí na toto tlačítko se objeví tabulka Vaše kontaktní údaje. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Bez jejich vyplnění Vás systém nepustí dál. Údaje musí být korektní, aby byla objednávka akceptována a jsou zpětně ověřovány. Odesláním objednávky se zavazujete k odběru zboží podle obchodních podmínek tohoto obchodu.
Objednávka
Odeslaná objednávka se Vám objeví na obrazovce a současně je odeslána na Váš e-mail, kde si ji můžete znovu prohlédnout. Doporučujeme objednávku uložit do Vašeho počítače. Objednávky vyřizujeme do 14 kalendářních dnů. Poštovné činní 120,- Kč a je závislé na tarifech PPL (viz. obchodní podmínky). Balné si neúčtujeme.
Děkujeme za Váš nákup


Reklama!
Malovaný domeček
Šperky
 
Obchod  |   Jak nakupovat  |   Obchodní podmínky  |   Kontaktní údaje  |   Admin  |   Nahoru

| © 2006 www.originalnitrika.cz | Design ETUS |